SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH RECYTATORSKICH

2018-06-03 22:02:15 (ost. akt: 2018-06-03 22:07:17)

POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI UTWORÓW KS. JANA TWARDOWSKIEGO W ROZOGACH

W konkursie, który odbył się w marcu 2018 r., wzięły udział trzy reprezentantki naszej szkoły. Profesjonalne jury, któremu przewodniczył Cezary Ilczyna, aktor Teatru Stefana Jaracza w Olsztynie, przyznało III miejsce Martynie Frydrych z klasy VI B oraz wyróżnienia : Mai Banasiak z VI D i Aleksandrze Rekosz z VI A.

KONKURS RECYTATORSKI „SPOTKANIA Z POEZJĄ”

W kwietniu 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego „Spotkania z Poezją” zorganizowane przez Grażynę Zalewską i Małgorzatę Czaplicką. W konkursowe szranki stanęło 19 recytatorów z klas IV – VI, recytując wybrane wiersze dla dzieci.
Wyniki konkursu:
I m. – Zuzanna Grygo VI D
II m. – Maja Banasiak VI D
III m. – Aleksandra Rekosz VI A.
Laureatki szkolnego konkursu wzięły udział w eliminacjach miejskich w MDK-u, gdzie Maja Banasiak zajęła II m., a Zuzanna Grygo i Aleksandra Rekosz zdobyły wyróżnienia.
Maja Banasiak zakwalifikowała się do eliminacji rejonowych, gdzie triumfowała i tym samym jako najlepsza recytatorka w powiecie wzięła udział w finale wojewódzkim konkursu w Olsztynie dnia 29 maja 2018 r.
Po raz kolejny „trójka” górą! Gratulujemy sukcesów naszym mistrzom żywego słowa!