Programowanie z eTwinning

2018-05-06 12:37:26 (ost. akt: 2018-05-15 18:40:19)

W dniach 20, 21 kwietnia nauczyciele Elżbieta Zawrotna, Anna Płoska, Ewa Czerwińska brali udział w seminarium szkoleniowo – kontaktowym „Programowanie z eTwinning”. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję dowiedzieć się więcej o programowaniu, rozpocząć przygodę w programie eTwinning, a przede wszystkim połączyć siły z nowymi partnerami projektowymi. W ramach współpracy i nawiązaniu na seminarium kontaktów z innymi placówkami oświatowymi nasza szkoła przystąpiła do realizacji dwóch projektów "Zmierz świat na rożne sposoby" oraz „Nie zapomnij o mnie”. Drugi projekt zakłada współpracę między szkołami z Olsztyna, Kętrzyna, Rumian i Dłutowa w ramach obchodów Dnia Niezapominajki. Poprzez działania chcemy uwrażliwić dzieci na wartości, które towarzyszą nam w życiu (kształtowanie szacunku do ludzi, zwierząt, roślin, niesienie pomocy, zwracanie uwagi na potrzeby innych, rozwijanie kompetencji językowych, plastycznych i przyrodniczych) oraz projekt "Zmierz świat na rożne sposoby".

Galeria zdjęć ze szkolenia