Utrudnienia w ruchu dla uczniów przy SP 3

2017-11-13 12:53:44 (ost. akt: 2017-11-13 14:39:17)

W związku z podłączeniem magistrali ciepłowniczej do budynku Szkoły Podstawowej nr 3, poruszanie uczniów będzie utrudnione.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie informuje, że od 15 listopada do 29 grudnia 2017 r. nastąpi podłączenie magistrali ciepłowniczej do budynku szkolnego.

W związku z tym utrudnione będzie dojście uczniów od strony ul. Chrobrego i Warszawskiej ze względu na zamknięcie chodnika przy szkole.

Aby dojść do szkoły uczniowie, którzy muszą przejść przez tory kolejowe powinni przejść przejściem dla pieszych na chodnik przy ul. Warszawskiej od strony Urzędu Skarbowego, następnie przejściem dla pieszych przecinającym ulicę Kolejową, przez tory Kolejowe do ulicy Polnej. Następnie przejściem dla pieszych przecinającym ulicę Polną na chodnik prowadzący do przejścia dla pieszych, gdzie nad bezpieczeństwem uczniów czuwa opiekun dzieci na przejściach dla pieszych.