Mam talent

2017-06-20 21:04:39 (ost. akt: 2020-04-06 09:34:35)

14 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie dla uczniów klas 4-6 odbył się szkolny konkurs „Mam talent”.

W zmaganiach wzięło udział 19 wykonawców, którzy zaprezentowali talenty w zakresie śpiewu, tańca i gry na instrumencie. Po ciężkich i stresujących zmaganiach JURY w składzie E. Purzycka, G. Zalewska, A. Wysocka, E. Nadolna wyłoniła trójkę zwycięzców:
I miejsce – Zuzanna Grygo z klasy 5d, która zaśpiewała „Use somebody” King of Leon
II miejsce – Gabriela Kowalska z klasy 5d, która wykonywała utwór „Wymarzony men” Jarosława Piątkowskiego
II miejsce - Aleksandra Rekosz z klasy 5a, która na flecie poprzecznym wykonała utwór Sonata IX Roberta Valentine.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali zakwalifikowani do grupy utalentowanych uczniów naszej szkoły.
Organizatorami konkursu byli: Lidia Tokarska, Ewa Purzycka, Sylwia Barnowska i Renata Domżała.
Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.