2016-10-31 22:04:23 (ost. akt: 2016-10-31 22:08:00)

Jak co rok w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Chcąc umilić to święto Naszym Kochanym Nauczycielom, uczniowie klas trzecich pod kierunkiem Beaty Boczar, Grażyny Kozińskiej i Edyty Poździał przygotowali program artystyczny, w którym nie brakowało humoru, ale też słów podziękowań i wdzięczności wyrażanych w wierszach i piosenkach śpiewanych przez zespół wokalny VIVA. Dużą niespodzianką był również pokaz taneczny przygotowany przez nauczycieli i panią z administracji szkoły. Pan Cezary Miszczuk wraz z panią Agnieszką Wysocką pięknie zaprezentowali się w cza-czy, a z Beatą Boczar pan Czarek zatańczył jive'a. Życzenia dla wszystkich nauczycieli przekazał w imieniu Rady Rodziców pan Andrzej Gidziński i wręczył kwiaty na ręce pani dyrektor Grażyny Wrony-Janowskiej.