Podziękowanie za udział w akcji ,,Pomoc dla powodzian"

2024-10-08 16:16:06 (ost. akt: 2024-10-08 16:28:48)

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice! Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w szkolną akcję „Pomoc dla powodzian”.

Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w szkolną akcję „Pomoc dla powodzian”. Wasza hojność i dobre serce to nieoceniona pomoc dla tych, którzy w wyniku powodzi stracili wiele. Dzięki podarowanym przez Was rzeczom, możemy wspólnie sprawić, że poszkodowani zyskają odrobinę ulgi w trudnych chwilach. Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców za to, że uczą swoje dzieci pięknej postawy - pomagania innym w potrzebie. Wierzymy, że dzięki takim działaniom młodsze pokolenie będzie kontynuować tę tradycję, szerząc dobro i empatię. Życzymy Wam, aby to dobro, które dzisiaj ofiarowaliście, wróciło do Was ze zdwojoną siłą. Razem możemy wiele, a każdy gest ma ogromne znaczenie. Przekazaliśmy w pierwszym terminie zbiórki wszystkie niezbędne też rzeczy zebrane dla zwierzaków. Wszystkie pozostałe darowizny w drugim terminie przekazaliśmy do lokalnego schroniska dla zwierząt ‘ Cztery Łapy” dołączając do pomarańczowego tygodnia w ramach projektu Cittaslow, w którym pomogliśmy zwierzakom z naszej okolicy.
Dziękujemy!
Z wyrazami wdzięczności