Wojewódzki konkursu „Bezpieczny Smyk na Warmii i Mazurach"

2024-09-27 08:58:13 (ost. akt: 2024-09-27 09:01:58)

W dniu 18 września 2024 roku w Olsztynie na terenie Szkoły Podstawowej Nr 12 odbył się etap wojewódzki konkursu„Bezpieczny Smyk na Warmii i Mazurach. Do udziału w nim, po wygranej w etapie powiatowym w powiecie szczycieńskim (odbył się on w dniu 30.05.2024), zakwalifikowali się uczniowie Naszej szkoły: Maja Chorążewicz i Jakub Uliszewski z obecnej klasy IV c, których do udziału w konkursie przygotowywała wychowawczyni nauczania początkowego - Pani Wiesława Kosińska.

Nasi uczniowie nie dali szans rywalom z pozostałych powiatów województwa warmińsko-mazurskiego i z dużą przewagą zajęli pierwsze miejsce w finale wojewódzkim. Po zakończeniu rywalizacji drużynom zostały wręczone medale, dyplomy i nagrody rzeczowe.
  • Certyfikat uczestnictwa
  • Dobre miejsce dla człowieka