menu

Zawody szkół podstawowych w lekkoatletyce

2024-09-15 20:40:39 (ost. akt: 2024-09-18 10:20:30)

12 września 2024 na stadionie miejskim w Szczytnie odbyły się zawody szkół podstawowych w lekkoatletyce. Konkurencję biegu na 100 m klas V i VI wygrał Antoni Podbilski a Jan Poździak zajął trzecie miejsce, obaj z kl VI d. W skoku w dal Antoni Podbilski wskoczył na drugi stopień podium i tym samym otrzymałdwa medale. Opiekunem zawodników był Piotr Zembrzuski a zawody zorganizował MOS w Szczytnie. SP 3 reprezentowało trzech uczniów. Konkurencję biegu na 100 m klas V i VI wygrał Antoni Podbilski a Jan Poździak zajął trzecie miejsce, obaj z kl VI d. W skoku w dal Antoni Podbilski wskoczył na drugi stopień podium i tym samym zgarnął dwa medale. Opiekunem zawodników był Piotr Zembrzuski a zawody zorganizował MOS w Szczytnie. SP 3 reprezentowało trzech uczniów.