menu

Pożegnanie absolwentów klasy 8

2024-06-24 13:34:39 (ost. akt: 2024-07-04 16:48:37)

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów klasy 8, którego głównym mottem było „Kieruj się w stronę marzeń i rozwijaj skrzydła na nowej drodze”.

Dyrektor Szkoły p. Grażyna Wrona - Janowska serdecznie powitała zaproszonych gości, absolwentów, rodziców, nauczycieli i wychowawców. Uczniowie klas ósmych w części artystycznej podziękowali radzie pedagogicznej i obsłudze szkoły za pracę i trud włożony w ich wychowanie. Tradycyjnie dyrekcja szkoły wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu złote i srebrne tarcze, nagrody: Burmistrza Miasta Szczytno, działacza roku oraz listy gratulacyjne i przyjaciela szkoły rodzicom. Radny Rady Powiatu p. Rafał Kiersikowski i Radna Rady Miejskiej p. Kamila Samsel w imieniu p. poseł Urszuli Pasławskiej wspólnie wręczyli książki i listy gratulacyjne oraz złożyli życzenia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie.
Pani Małgorzat Mroczek, wręczyła nagrodę „Osobowość roku” dla Filipa Rafalskiego, ufundowaną przez Bank Spółdzielczy. Przedstawiciel Zarządu Rady Rodziców p. Agata Białobrzewska zaś, nagrody za zdobycie w Wojewódzkim Konkursie tytułu laureata z języka niemieckiego – Nina Dąbrowska i finalisty z biologii – Michał Bojko. Przedstawiciel Samorządu Szkolnego p. Lidia Tokarska wręczyła absolwentom podziękowania za wolontariat i aktywną pracę w samorządzie szkolnym.
Miłą niespodziankę dla absolwentów przygotowali uczniowie klas 7, którzy życzeniami i prezentami pożegnali swoich starszych kolegów. Uroczystość uświetnił tańcem zespół taneczny „Gwiazdeczki” pod kierownictwem p. Cezarego Miszczuka oraz „Piosenka absolwenta – do widzenia przyjaciele” w wykonaniu koła wokalnego prowadzonego przez p. Mirosławę Jankowską.

Prezentacja - Nasze wspomnienia
Dedykacja od wychowawczyni "Niby nic..."
Piosenka "Duże oczy" w wykonaniu nauczyciela wychowania fizycznego p. Cezarego Miszczuka

  • Dzwonki
  • Certyfikat - Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo
  • Certyfikat - Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!
  • Certyfikat uznania
  • Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty
  • Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka