Dzień otwarty

2024-04-17 09:06:04 (ost. akt: 2024-04-17 09:19:53)

W czwartek 4 kwietnia 2024 r. drzwi naszej szkoły zostały szeroko otwarte dla wszystkich przedszkolaków, którzy chcieli zobaczyć naszą placówkę. Tego dnia licznie przybyli do nas przyszli uczniowie wraz ze swoimi opiekunami z Przedszkoli „Bajka”, „Kubuś Puchatek” oraz „Fantazja”.

Przedszkolaki uczestniczyły w różnorodnych zajęciach i zabawach, które uczniowie klas trzecich naszej szkoły wraz z nauczycielami przygotowali specjalnie na tę okazję. Panie w świetlicy szkolnej zabrały naszych gości do „Smerfnej krainy”, gdzie umożliwiły im wspólne przeżywanie zabaw taneczno- ruchowych i aktywności w toku realizacji stawianych zadań poprowadzonych przez panią Grażynę Pogorzelską oraz panią Dagmarę Żebrowską. Wykonały „motylkowe” prace plastyczne z kl. III b i panią Edytą Gościcką. Następnie udały się na kolejne zajęcia, gdzie miały okazję korzystać z tablicy interaktywnej z kl. III c z panią Wiesławą Kosińską. W bibliotece pani Dorota Żebrowska wraz z panią Klaudią Olszynką zabrały dzieci w magiczną wyprawę do świata książek. Następnie przedszkolaki miały okazję zobaczyć gabinet oraz porozmawiać z panią pedagog szkoły Agnieszką Świderską. Na koniec czekał na najmłodszych przygotowany tor przeszkód na sali gimnastycznej przez kl. III a z panią Agnieszką Czerniawską. To był wyjątkowy i radosny dzień, który pokazał, jak doskonale w murach naszej szkoły czują się młodsze, ale również i starsze dzieci. Do zobaczenia we wrześniu!