2024-03-11 12:26:46 (ost. akt: 2024-03-11 12:31:39)

8 marca 2024 r. w naszej szkole z okazji Dnia Kobiet męska część Samorządu Uczniowskiego uroczyście złożyła życzenia wszystkim Paniom i Uczennicom oraz wręczyła kolorowe naklejki z życzeniami. Tego dnia na korytarzach szkolnych pojawiły się w znacznej ilości niż zwykle dziewczęta, wystrojone w piękne spódniczki oraz sukienki natomiast chłopcy w koszule.

Dodatkowo uczniowie klas 4-5 a,b mieli okazję obejrzeć zabawne scenki kabaretowe w wykonaniu uczennic naszej szkoły pod kierownictwem p. Małgorzaty Czaplickiej pt. „Kobieto puchu marny” i „Jak wyginęli królewicze” połączone z występem szkolnego chóru pod dyrygenturą p. Mirosławy Jankowskiej.
Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta – sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga skarbem.