“Biblioteka szkolna: Miejsce Inspiracji”

2024-02-28 16:33:29 (ost. akt: 2024-03-05 08:34:04)

Biblioteka szkolna może być nie tylko miejscem czytania, miejscem w którym można odrobić lekcje, ale także miejscem aktywności, twórczości i inspiracji dla uczniów. Dla większości biblioteka szkolna kojarzy się z nakazem ciszy, często nudą. Tylko książki i książki. Co zrobić, aby tak nie było? Warto zadbać by była to przestrzeń przyjazna, zachęcająca do odwiedzania, korzystania i użytkowania. Tak jest w naszej szkolnej bibliotece.

Działalność biblioteki szkolnej to ważny element w rozwoju zainteresowań i zdolności uczniów. Przerwy lekcyjne stanowią doskonałą okazję do organizowania różnorodnych aktywności, które nie tylko wzbogacają życie uczniów, ale także rozwijają ich umiejętności. Gry planszowe to świetny sposób na naukę i relaks, ale także integracja uczniów. Przekonajcie się sami
wakelet.com

Galeria zdjęć z budynku nr 2