Bal ósmoklasisty

2024-01-23 18:23:06 (ost. akt: 2024-03-05 08:15:08)

19 stycznia bieżącego roku odbył się bal ósmoklasisty, który został zorganizowany przez naszych wspaniałych rodziców. Uroczystość rozpoczęła się przemówieniem Dyrektor Szkoły p. Grażyny Wrony - Janowskiej, a następnie tradycyjnie odtańczeniem poloneza przygotowanego pod kierownictwem p. Cezarego Miszczuka.

Zapraszamy do obejrzenia filmu

Część nieoficjalną zwieńczyła wspólna zabawa taneczna, prowadzona przez doświadczonego wodzireja, który przygotował dla nas wiele zabaw oraz mix ulubionych przebojów. Bawiliśmy się wspaniale. Ten dzień obfitował w wiele przeżyć. Zapamiętamy go, jako bardzo udany i radośnie spędzony w gronie przyjaciół i naszej kadry pedagogicznej.

Dziękujemy naszym Rodzicom za to, że jesteście i możemy na Was zawsze liczyć, za piękne kreacje, wspaniale udekorowaną salę, wystawny poczęstunek. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły p. Grażynie Wronie - Janowskiej oraz p. Annie Zawrotnej, że zaszczyciła nas swoją obecnością oraz Panu Cezaremu Miszczukowi, za przygotowanie nas do poloneza. Panie Czarku, mamy nadzieję, że sprostowaliśmy wymaganiom? Dziękujemy...
Uczniowie kl. 8 A
z wychowawcą