Świąteczna pomoc dla zwierząt ze schroniska „Cztery łapy”

2024-01-02 18:43:10 (ost. akt: 2024-01-02 18:46:33)

W piątek 15 grudnia 2023r. nasi fantastyczni Wolontariusze działający w Samorządzie Uczniowskim zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy i wraz z panią Joanną Michalską i panią Agnieszką Świderską oraz uczniami klasy 4 A przekazały je do schroniska w ramach mikołajkowej akcji w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Szczytnie.

Wśród podarków znalazły się duże worki z karmą, puszki oraz koce, ręczniki. Z miłości do Czworonogów każdy z Was mógł zostać Świętym Mikołajem i uszczęśliwić "bezdomniaki”, choć na chwilę lub na zawsze odmienić ich los na lepsze. Wspieraliśmy na różne sposoby np.: wielu z Was podarowało karmę suchą i mokrą szczególnie dla małych kociaków oraz szczeniąt, które nie mogą jeść pokarmu dla dorosłych zwierząt. Pamiętaliśmy również o tych Najstarszych, które czekają też na miskę dobroci. Schronisko stale potrzebuje również ręczników, kocy, kołder, byle nie z pierza - mówi kierowniczka schroniska. Od pracowników schroniska otrzymaliśmy podziękowanie dla wszystkich Rodziców, Dzieci i Nauczycieli zaangażowanych w tę pomoc. Pamiętajmy, że bezdomne zwierzęta szczególnie potrzebują naszej pomocy w zimową porę.
Wszystkim serdecznie dziękujemy :)