Dyskoteka Andrzejkowa

2023-12-11 11:41:03 (ost. akt: 2023-12-11 11:45:44)

W czwartek 30 listopada 2023 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 15:30 i trwała do 17:30. Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny wraz z opiekunką, panią Agnieszką Świderską- Majdecką.

Dyskotekę oficjalnie rozpoczął pan wicedyrektor Aleksander Staniek życząc wszystkim udanej zabawy. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny, każdy z uczestników mógł zaproponować swoje ulubione utwory. Rolę dj pełnili: Filip Dziurawiec kl. 7d i Filip Konopka kl. 6d oraz Fabian Sobotka kl. 6d. Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom na szkolnym parkiecie. Zainteresowaniem cieszyły się również przygotowane wcześniej przez Samorząd Uczniowski wróżby andrzejkowe. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali: p. Ewa Czerwińska, p. Joanna Michalska, p. Renata Domżała, p. Ewa Purzycka, p. Iwona Grzejka, p. Iwona Lipka, p. Anna Płoska, p. Dorota Konefał- Chylińska, p. Ziemowit Zięba, p.Jarosław Drózd, p. Aleksander Staniek. Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza była udana. Wszyscy bardzo dobrze się bawili tańcząc do ostatnich taktów muzyki.