Akcja "Konwalia"

2023-06-18 13:48:12 (ost. akt: 2023-06-18 13:55:04)

Kolejnym etapem Akcji społeczno-edukacyjnej „Konwalia” zorganizowanej przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty i Radę Dyrektorów Szkół Podstawowych przy Warmińsko-Mazurskim Kuratorze Oświaty z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika było nasadzenie konwalii.

Nauczyciele świetlicy zrealizowali wcześniejsze założenia konkursu: prowadzili zajęcia prezentujące zasługi i sylwetkę Mikołaja Kopernika, uczniowie wykonywali gazetki oraz prace plastyczne związane z tematem. Natomiast uczniowie kl. Ib odbyli lekcję multimedialna oraz przygotowali prace o układzie słonecznym.
Koordynatorami tej Akcji byli nauczyciele świetlicy( p. Dagmara Żebrowska, p. Grażyna Pogorzelska, p. Monika Orzoł i p. Iwona Grzejka), którzy wraz dziećmi posadzili konwalie przed budynkiem szkoły. Teraz czekamy, kiedy konwalie zakwitną i będą cieszyć nasze oczy.