Wycieczka klasy 8B i 8C

2023-06-04 18:30:50 (ost. akt: 2023-06-05 09:59:30)

Po trudach egzaminacyjnych udaliśmy się na wycieczkę do Warszawy. Na początku odwiedziliśmy ZOO, następnie przejechaliśmy do kina, gdzie obejrzeliśmy "Małą Syrenkę" - aktorską wersję, nagrodzoną Oscarami klasyczną animację Disneya. Po zakwaterowaniu w Hostelu De Ja Vu poszliśmy spacerkiem na Stare Miasto i pokaz w Multimedialnym Parku Fontann. Później był zasłużony odpoczynek i spotkania integracyjne. Następnego dnia pojechaliśmy na Niewidzialną Wystawę - wyjątkową interaktywną podróż w świat całkowitej ciemności, podczas której próbowaliśmy, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach bez pomocy wzroku – wyłącznie za pomocą zmysłu słuchu, dotyku, węchu. Zwiedziliśmy Muzeum Powstania Warszawskiego i obudziliśmy swoją ciekawość w Centrum Nauki Kopernik poprzez eksperymentowanie i konstruowanie, odkrywanie tajemnic natury, samodzielne przeprowadzanie doświadczeń. Świetnie się przy tym bawiliśmy.

Uczniowie z opiekunami"
Ewą Czerwińską