,,Dwa Ognie" w Trójce

2023-04-26 20:45:45 (ost. akt: 2023-05-04 13:12:25)

W dniu 25 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie odbył się XXIV Międzyszkolny Turniej Gry w „Dwa Ognie” klas III o Puchar Burmistrza Miasta Szczytno. Organizatorami rozgrywek byli nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej SP3 w Szczytnie: Barbara Cimoszyńska, Lidia Bryk i Agnieszka Czerniawska. Do zawodów zgłosiły się cztery 13-osobowe drużyny ze szczycieńskich szkół. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, 2 razy po 7 minut. Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie, będący pracownikami MOS w Szczytnie. Puchary oraz słodycze wręczyła: Pani Dyrektor SP3 w Szczytnie Pani Grażyna Wrona – Janowska i Wicedyrektor SP3 Pani Agnieszka Augustynowicz. Tabela wyników:

Tabela wyników:

I miejsce – SP Sportowa w Szczytnie ,

II miejsce – SP nr 3 w Szczytnie

III miejsce – SP z OI nr 2 w Szczytnie

IV miejsce – SP nr 6 w Szczytnie

Nagrody w formie pucharu oraz słodyczy ufundował Burmistrz Miasta Szczytno Pan Krzysztof Mańkowski. Pobyt w naszej szkole, Panie z kuchni umiliły ciepłym posiłkiem.