Nasi Wolontariusze na II Jarmarku Wielkanocnym

2023-04-19 12:02:32 (ost. akt: 2023-04-19 12:12:01)

2 kwietnia 2023 r. na dziedzińcu Zamku w Szczytnie odbył się II Szczycieński Jarmark Wielkanocny. Doskonała atrakcja na niedzielne popołudnie, była warta tego by wziąć udział w tej przedświątecznej imprezie.

Tego dnia odbywał się Świąteczny Kiermasz Rozmaitości. Na stoiskach znaleźć było można aromatyczne potrawy świąteczne, wypieki i słodycze, a także ręcznie robione ozdoby świąteczne i nietuzinkowe inspiracje na świąteczne prezenty.
Przygotowano również na ten czas moc atrakcji.
W programie: świąteczne muzykowanie, tworzenie świątecznych przypinek, świąteczne warsztaty malowania pisanek, książki niespodzianki, świąteczne Koło Fortuny, konkurs na najlepsze przebranie wielkanocne, darmowa degustacja potraw wielkanocnych.
Nasi Wolontariusze aktywnie współpracowali i z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniach wielu atrakcji promując nadchodzące święta. Oczywiście nie zabrakło Zająca Wielkanocnego, z którym można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Nasi Wolontariusze:
Ania Sadowska z 8c
Nikola Lis z 8c
Maja Kołakowska z 8c
Karina Sadowska – współpracująca absolwentka SP3
Oliwia Więcek z 8c
Amelia Orłowska z 8c
Wiktoria Baranowska z 8c
Kacper Suchodolski z 8c
Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, którzy z dużym zapałem i zaangażowaniem włączyli się w akcję promującą miasto!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego