Konkurs przedmiotowy SYNAPSIK MEN dla klas 1-3

2023-02-28 10:20:15 (ost. akt: 2023-03-06 12:50:36)

Otrzymaliśmy wyniki XVI jesiennej edycji konkursu przedmiotowego SYNAPSIK MEN. Wzięło w nim udział 45 uczniów z klas: II i III. Dziewczęta i chłopcy stawiali czoła treściom: matematycznym, polonistycznym, przyrodniczym i z j. angielskiego. Możemy pochwalić się wysokimi miejscami, jakie uzyskali nasi uczniowie. Każda osoba otrzymała upominek, dyplom. Laureatka dostęp do bezpłatnego e-booka konkursowego „Językownik trójjęzyczny”. Laureatką została Atia Sławuta z klasy IIb uzyskując 91%.

Uczniowie, którzy osiągnęli wyniki ponad 80%

Bartosz Krajewski kl. IIc
Jan Pietrzak kl. IIb
Adrianna Więcek kl. IIc
Maja Chorążewicz kl.IIc
Wiktoria Wronka Kl.IIc
Izabela Przepiórka kl.IIc
Mateusz Banach kl.IIa

Udział w konkursach przedmiotowych przynosi nam szereg korzyści. Przede wszystkim pozwala nam rozwinąć nasze umiejętności w dyscyplinie, którą lubimy i w której często przejawiamy wyjątkowe zdolności – niekiedy odkrywamy je w sobie sami, w innych zaś przypadkach pozwalają nam je zauważyć nauczyciele bądź bliskie nam osoby. To szansa na zdobycie nowych doświadczeń.
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy przystąpili do konkursu.
Koordynator konkursu:
Barbara Cimoszyńska