Podziękowania za współorganizację kiermaszu charytatywnego dla Oliwki

2023-02-05 21:19:20 (ost. akt: 2023-02-05 21:24:30)

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie i Niezastąpieni Nauczyciele oraz Pracownicy naszej szkoły łącząc nasze siły i chęci w pomaganie dla potrzebujących daliśmy iskierkę nadziei dla rodziców Oliwki.

Fantastyczni Uczniowie o Wielkich Sercach z klasy 3A wyszli z inicjatywą, by zorganizować zbiórkę na leczenie malutkiej 8-miesięcznej Oliwki. Po poznaniu historii Oliwki nie zastanawialiśmy się ani sekundy i postanowiliśmy zorganizować charytatywny kiermasz ciast w celu zebrania funduszy na leczenie.
Link informacyjny:
www.siepomaga.pl
Link FB:
www.facebook.com

Kiermasz odbył się 19. stycznia w godzinach 8:30 – 12:30 w budynku nr.1 i nr.2
Do tej szlachetnej inicjatywny włączył się również Samorząd Uczniowski oraz zespół wychowawczy, który koordynował całą akcją.
Cel który został osiągnięty to tylko i wyłącznie dzięki pomocy Cudownych Rodziców ich dzieci i pracowników naszej szkoły.
Daliśmy promyk nadziei Rodzicom Oliwki. Trzymamy kciuki za walkę o zdrowie malutkiej dziewczynki, której historia ogromnie poruszyła nasze serca.
Z kiermaszu pozyskaliśmy kwotę 2 196,25 zł, którą Rodzice wpłacili na Fundację siepomaga.pl
Wzięliśmy sprawę “w swoje ręce” i zachęcamy do pomagania nadal.
Dziękujemy z całego serca
Rodzice Oliwki