Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

2022-11-29 15:18:07 (ost. akt: 2022-12-12 14:19:28)

25 listopada swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Miękki, puchaty i miły w dotyku. Wprost stworzony do przytulania i zasypiania. Światowy Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony w 2002 roku, w celu upamiętnienia setnej rocznicy powstania tej maskotki.

Miś jest symbolem empatii, serdeczności, życzliwości i dobrych uczuć, które towarzysząc nam wszystkim sprawiają, że jesteśmy zwyczajnie w lepszym humorze. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Dzięki zaangażowaniu uczniów z kółka fotograficznego, chętni mogli zrobić sobie zdjęcie ze swoim pluszakiem. Dzień Misia zamyka tygodniowy tydzień świadomej życzliwości wobec drugiego człowieka ale bycie życzliwym na co dzień jest świetną okazją do obdarowania każdego człowieka uśmiechem i serdecznością. Bądźmy dla siebie dobrzy a świat stanie się lepszy niż jest!!! Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!
Organizatorzy:
Zespół Wychowawczy