Fotograficzny e-wernisaż "W moim obiektywie - makro”

2022-11-16 21:18:00 (ost. akt: 2022-11-17 13:08:36)

Dzięki cyklicznym warsztatom z fotografii w ramach projektu Laboratoria Przyszłości i owocnej współpracy w zakresie upowszechniania kultury i sztuki oraz wymiany doświadczeń prezentujemy wybrane prace fotograficzne autorstwa fantastycznej uczennicy klasy 7a i świetnie zapowiadającej się młodej fotografki z ogromnym talentem Natalki Baranowskiej.

Wielkoformatowe fotografie, pieczołowicie wykonane inspirowane malarstwem przyrodniczym, zagadnieniami formy estetycznej stanowią ekspozycję zatytułowaną “Ecoprzyrodnicza-makrofotografia ”. Całość tworzą sekwencje wybranych projektów fotograficznych realizowanych przez Natalkę w wolnych chwilach od szkoły łącząc aktywne spędzanie wolnego czasu z pasją fotograficzną.

Aktualna wystawa zrealizowana została w ramach cyklu “Mistrz i uczniowie”, a jej celem jest promocja działalności artystycznej młodych adeptów sztuki fotografowania. Zainstalowana pierwsza e-wystawa, stanowi żywą wizytówkę działalności naszego szkolnego koła Kadr.

Następna wystawa już niebawem!!!

Zainspiruj się i dołącz do naszej grupy Pasjonatów !!!

Prowadzące warsztaty