Z wizytą w szczycieńskim studiu fotograficznym – Laboratoria Przyszłości/Doradztwo Zawodowe

2022-11-16 21:12:22 (ost. akt: 2022-11-17 18:20:16)

W czwartek 20 października, w ramach realizowanego projektu Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego uczniowie klasy 7A zostali zaproszeni do studia fotograficznego z tradycjami p. Witolda Czujaka.

Pan Witold przyjął nas bardzo serdecznie. Dzieci zapoznały się szczegółowo z pracą fotografa. Dowiedziały się ciekawostek o współczesnych i starszych sposobach robienia zdjęć. Z zaciekawieniem oglądały wyposażenie studia, lampy z parasolem, dekoracje, rekwizyty oraz aparaty fotograficzne. Zobaczyliśmy jak na przestrzeni lat zmienia się nie tylko sama fotografia ale i sprzęt. Poznaliśmy procesy wywoływania i obróbki zdjęć.

Serdecznie dziękujemy panu Witoldowi za poświęcony czas i możliwość obejrzenia studia. To była niesamowita wizyta, która pokazała zawód fotografa od kuchni.

W warsztatach wzięły udział:
Baranowska Natalia
Zajączkowski Antek