AKCJA „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW”

2022-10-26 16:34:06 (ost. akt: 2022-11-24 11:18:08)

Nasza szkoła uczestniczy w nowej akcji Lidla dedykowanej polskim szkołom -"Szkoły Pełne Talentów". Akcja rozpoczyna się 5 września 2022 r. i polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz wybranej szkoły. Talenciaki będą otrzymywać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy - za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

Zebrane w ten sposób Talenciaki można przekazać wybranej szkole w formie fizycznej lub elektronicznej (aktywując na stronie lidl.pl kod numeryczny lub skanując smartfonem kod QR i przypisać je wybranej szkole). Kupony można również przynosić do szkoły i wrzucać do wystawionych żółtych pudełek. Zgromadzone Talenciaki będziemy wymieniać na nowoczesne wyposażenie szkoły. Dodatkowo każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii - przed nami 6 losowań, w których jest do wygrania m.in.: kompletnie wyposażona pracownia informatyczna, monitory interaktywne, podłogi multimedialne lub boty edukacyjne.
Im więcej nauczycieli, uczniów, rodziców, przyjaciół i znajomych włączy się w akcję „ Szkoły Pełne Talentów” i pomoże w zbieraniu Talenciaków dla naszej szkoły, tym więcej nagród uda się odebrać. Razem możemy tak wiele - zachęcamy do współpracy w tworzeniu jeszcze bardziej atrakcyjnej szkoły!!!