Olsztyński Teatr Lalek

2022-10-15 21:19:22 (ost. akt: 2022-10-15 21:23:45)

13 października 2022r. uczniowie klas 2a i 3c wybrali się na wycieczkę do Olsztyńskiego Teatru Lalek na spektakl „O Rybaku i Złotej Rybce”. Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze.

Po zajęciu miejsc uczniowie z wielką niecierpliwością czekali na rozpoczęcie spektaklu. Byli zafascynowani miejscem, w którym się znajdowali. Duże wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nie mogli oderwać oczu od tego co działo się na deskach teatru. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po spektaklu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.