Kampania edukacyjna „Z komunikacją miejską na ty”- klasy IV-V

2022-10-14 07:33:08 (ost. akt: 2022-10-15 21:25:04)

We wtorek 11 października 2022r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie w ramach kampanii edukacyjnej dla szkół i przedszkoli „Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ NA TY” pod patronatem Burmistrza Miasta Szczytno. Tym razem uczestnikami byli uczniowie klas IV-V. Warsztaty po raz kolejny poprowadził prezes Zarządu Komunikacji Miejskiej – p. Karol Włodkowski. Uczniowie zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa podczas podróżowania komunikacją miejską, odbyli krótką podróż autobusem elektrycznym oraz mieli możliwość samodzielnie skasować bilety. Uczestnicy spotkania otrzymali także foldery z rozkładem jazdy autobusów miejskich. Dziękujemy panu Prezesowi Zarządu ZKM w Szczytnie za owocną współpracę i ciekawą lekcję o zachowaniu bezpieczeństwa w komunikacji miejskiej.