Kameralny recital dla super Chłopaków 30 września

2022-10-04 10:27:22 (ost. akt: 2022-10-04 21:57:40)

Tym razem aktywne działaczki Natalia Nowicka i Weronika Bońkowska z Samorządu Uczniowskiego wpadły na super pomysł by zorganizować kameralny koncert z okazji Dnia Chłopaka, który w trakcie przerw podkreślił charakter tego święta. Wszechobecne, serdeczne życzenia płynące od samego rana wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Tego dnia męska część Samorządu Uczniowskiego w asyście kolegów z poszczególnych klas przejęła inicjatywę, przygotowując Recital w którym wziął udział również p. Adam Borodziuk nauczyciel fizyki a zarazem wirtuoz akordeonu.

Na przerwach można było usłyszeć naszych cudownych i jakże utalentowanych muzyków:

W trakcie przerw wystąpili m.in.:

· Michał Bojko z klasy 7A grający na pianinie elektrycznym;

· Piotr Cieślak z klasy 6B grający na trąbce;

· Weronika Bońkowska z klasy 6A grająca na skrzypcach;

· Nikola Miotk z klasy 6D grająca na flecie prostym;

Na koniec uroczystości nie zabrakło ciepłych słów i serdecznych życzeń skierowanych do Panów tych dużych i tych małych. Było bardzo miło i sympatycznie.

Z okazji Dnia Chłopaka
wiele uśmiechów, a mało złości,
jak najmniej smutków, dużo radości,
długich wakacji i moc słodyczy.
Tego Wam dzisiaj dziewczyny życzą!
Dla wszystkich Panów - tych mniejszych i tych nieco większych - najlepsze życzenia z okazji Waszego święta!
SAMORZĄD UCZNIOWSKI