Powiatowy Turniej Piłki Nożnej

2022-09-24 09:28:50 (ost. akt: 2022-09-27 12:55:34)

19 września 2022 r. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej „Igrzyska Dzieci”. Organizatorem tego sportowego wydarzenia było Powiatowe Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny piłkarskiej roczników 2010 i młodszych w powiecie szczycieńskim przystąpiło 9 drużyn, a wśród nich uczniowie reprezentujący SP 3 w Szczytnie. Wszystkie drużyny podzielone zostały na trzy grupy. Nasi reprezentanci wylosowali grupę z SP2 w Szczytnie oraz SP ze Świętajna. Chociaż nie byli faworytami w tym towarzystwie to rozegrali dwa doskonałe spotkania i wyszli z grupy jako pierwsza drużyna. Dzięki temu mogli rywalizować o miejsce na podium. W efekcie sportowych zmagań nasi mali mistrzowie zajęli trzecie miejsce. Opiekunem i trenerem zawodników naszej szkoły był p. Piotr Zembrzuski.