Konkurs plastyczny "Bezpieczny Internet"

2022-06-23 18:07:55 (ost. akt: 2022-06-23 18:10:50)

" Jesteśmy bardzo dumni z uczennic klasy II a, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Bezpieczny Internet" organizowanym przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 2, ponieważ odniosły w nim duży sukces zdobywając czołowe miejsca. Dziewczynki zachęcone przez wychowawczynię, Beatę Boczar, wykonały ciekawe prace, które zostały docenione przez jury konkursowe. A tak przedstawiają się wyniki : 1 miejsce - Hanna Rozbiecka 2 miejsce - Nina Kuszpa wyróżnienie - Oliwia Skalska. Warto wspomnieć, że Hanna Rozbiecka zdobyła również wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie recytatorskim organizowanym prze SP 4. Gratulujemy laureatkom i zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym. "