Zawody Szkół Podstawowych

2022-04-22 13:16:26 (ost. akt: 2022-04-22 13:38:27)

13 kwietnia w Hali Wagnera odbyły się Wiosenne Zawody Szkół Podstawowych „Biały Miś”, w których wzięli udział uczniowie z naszej szkoły. W zawodach uczestniczyło 64 zawodników z klas I-IV, po 16 uczniów z każdej szkoły.

Uczestnicy rywalizowali w sześciu konkrecjach, takich jak: unihokej, bieg slalomem, rzut piłką siatkową nad siatką do celu, strzał piłką nożną do bramki, rozbijanie balonów nogą i rzuty woreczkami gimnastycznymi do celu. Wszyscy zawodnicy starali się wypaść jak najlepiej. Uczestnicy wykazali się szybkością, zręcznością, koordynacją oraz fantastycznym duchem sportowej walki.
Było mnóstwo zabawy i zdrowej rywalizacji, która momentami była bardzo zacięta,
a w jej wyniku nasza drużyna wywalczyła 1 miejsce! Każda ze szkół otrzymała pamiątkowy dyplom oraz maskotę. do naszej szkoły trafił największy biały miś. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 dumnie wrócili z Największym Białym Misiem, który stał się ulubieńcem wszystkich klas.
Dziękujemy organizatorom za świetną zabawę! Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na zawody za rok!