CHARYTATYWNY KIERMASZ WIELKANOCNY

2022-04-08 10:52:13 (ost. akt: 2022-04-08 11:21:01)

Piękne, własnoręcznie wykonane przedmioty oraz rozmaite ozdoby wielkanocne zwiastujące nadchodzącą Wielkanoc można było podziwiać podczas Szkolnego Kiermaszu Wielkanocnego, który odbył się 3 kwietnia w Parafii Chrystusa Króla oraz 7 kwietnia w naszej Szkole.

Fantastyczni Rodzice z równie fantastyczną Wychowawczynią klasy II D p. Elą Zawrotną wykonali wszystkie ozdoby a efektem ich prac były przepiękne baranki, pisanki, kraszanki, stroiki, świąteczne koszyki i inne wyroby związane ze świętami wielkanocnymi.

CAŁY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY OZDÓB WIELKANOCNYCH PRZEZNACZONY ZOSTAŁ NA BIEŻĄCE POTRZEBY DLA UCZNIÓW Z UKRAINY UCZĘSZCZAJĄCYCH DO SZKOŁY.

Fantastyczne uczennice biorące udział w organizacji festynu:
Gabrysia Gidzińska
Natasza Kaczmarczyk
Nadia Poździał
Maja Milewska
Zuzanna Mikołajczyk
Melania Brzózy
Matylda Cieślowska
Alicja Rekosz
Magdalena Zbyczyńska

Wszystkim Zaangażowanym i zainteresowanym w słuszną sprawę serdecznie dziękujemy i dołączamy garść życzeń:

Niech Wasz koszyczek wielkanocny będzie pełen wiary, nadziei, spokoju oraz radości i wiosennego nastroju. Życzymy takiego dobrego czasu szytego na marę potrzeb.
Samorząd Uczniowski we współpracy z p. Elą Zawrotną