Wiosna, Wiosna, Wiosna ach to Ty!!!

2022-04-03 13:36:38 (ost. akt: 2022-04-03 13:40:39)

Nareszcie nadeszła wiosna! W czwartek, 21 marca 2022, oficjalnie obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny w naszej szkole. W klasach pojawiły się wiosenne dekoracje i tematycznie związane z tym świętem tablice, nie zabrakło również strojów w kolorach wiosennych.

Uczniowie klas I-III pożegnali zimę i przywitali wiosnę. Czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzą, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób. Tego dnia każda klasa zaangażowała się w pełni, aby zaprezentować się jak najlepiej, przygotowywała wiosenne stroje i dekoracje. Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego młodzież zdecydowała się przynieść tego dnia swoje szkolne pomoce we wszystkim co możliwe z wyjątkiem plecaków. Niemal każdy mały i duży człowiek w szkole przyniósł swoje szkolne przybory i podręczniki w… czym popadnie. Pomysłów było mnóstwo: garnki, skrzynki na narzędzia, walizki oraz wózek na zakupy. Pomysł zaczerpnięty z Internetu, sprawił że humory pierwszego dnia wiosny były przednie.
Niech to będzie dobry czas dla nas wszystkich :)
Powodzenia tej wiosny życzą szkolni Samorządowcy !!!