Dzień Krawata i Spódniczki z Recitalem dla Pań 8 marca

2022-03-11 12:24:37 (ost. akt: 2022-03-24 12:12:54)

Raz do roku jest taki dzień, Który przemija jak piękny sen… Wszystkie kobiety, panie i matki W dniu tym dostają pachnące kwiatki… Tym razem aktywni działacze Samorządu Uczniowskiego wpadli na pomysł by zorganizować „Dzień Krawata I Spódniczki” .

Pomysł przypadł do gustu większości uczniom i do szkoły przyszli w krawatach i spódniczkach
„Dzień Kobiet” to dobra okazja by szykownie wyglądać!
W ten sposób poziom elegancji naszych uczniów wzrósł do niespotykanego wręcz poziomu szyku i elegancji. A wszystko za sprawą krawatów i spódniczek, w które ubrali się nasi uczniowie. Wszechobecne serdeczne życzenia płynące od uczniów dla uczennic, nauczycielek i Pań z obsługi i administracji naszej szkoły od samego rana wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Międzynarodowy Dzień Kobiet przypadający w kalendarzu na 8 marca to święto szczególne, obchodzone we wszystkich czasach i kulturach zawsze w uroczysty sposób. Tego dnia męska część Samorządu Uczniowskiego w asyście kolegów z poszczególnych klas przejęła inicjatywę, przygotowując Recital dla wszystkich Pań.
Na przerwach można było usłyszeć naszych cudownych i jakże utalentowanych muzyków:
Judytę Zdanowicz z kl.8e grającą na flecie poprzecznym
Rafała Węgielewskiego z kl.8e grającego na gitarze
Nikodema Rochmalskiego z kl.7f grającego na saksofonie
Na koniec uroczystości nie zabrakło ciepłych słów i serdecznych życzeń skierowanych do Pań tych dużych i tych małych, a cały korytarz rozkwitł od wiosennych tulipanów rozdawanych każdej z Nich. Panie również otrzymały życzenia, słodką niespodziankę z breloczkiem wykonanym przez zdolną grupę SuperKoderów świetnie odsługujących drukarkę 3D. Było bardzo miło i sympatycznie. Dziękujemy mamom za zorganizowanie niespodzianki i wkład pracy, mimo, że to przecież też było ich święto. ZAPRASZAMY DO GALERII:)

SAMORZĄD UCZNIOWSKI