Mikołajki w schronisku dla zwierząt w Szczytnie

2021-12-20 23:06:05 (ost. akt: 2021-12-20 23:16:09)

W poniedziałek 6 grudnia Nadia Wronka, Marysia Pyśk i Maja Pyśk nasze fantastyczne Wolontariuszki działające w Samorządzie Uczniowskim zorganizowały zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy i wraz z panią Julitą Matyszczak zawiozły je do schroniska w ramach mikołajkowej akcji w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Szczytnie.

Wśród podarków znalazły się duże worki z karmą, koce, smycze i zabawki dla psów i kotów. Pamiętajmy, że bezdomne zwierzęta szczególnie potrzebują naszej pomocy w zimową porę. Być może nadchodzący świąteczny czas skłoni każdego z nas do refleksji nad losem braci mniejszych i adopcji jednego z podopiecznych Schroniska. Od pracowników schroniska otrzymaliśmy podziękowanie dla wszystkich Rodziców, Dzieci i Nauczycieli zaangażowanych w tę pomoc.
Wszystkim serdecznie dziękujemy :)