"Szlachetna Paczka"

2021-12-20 21:45:54 (ost. akt: 2021-12-20 21:52:35)

Serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom: Rodzicom, Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom, którzy włączyli się do akcji i zapewnili choćby jeden produkt z listy potrzeb rodziny. Dziękuję za Państwa ogromne wsparcie, wrażliwość, empatię i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka.

Z zebranych darów rzeczowych łącznie przygotowaliśmy 40 paczek, a z zebranych środków pieniężnych dokupiliśmy pozostałe artykuły. Dzięki Państwa ofiarności spełniliśmy wszystkie potrzeby rodziny. Mogą być Państwo z siebie dumni.
“Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” – św. Jan Paweł II
Życzę Państwu zdrowych i najpiękniejszych, najcudowniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz całego 2022 roku.
Wiesława Kosińska