#challengedlaGabrysi - nominujemy Sportową Szkołę Podstawową nr 4 w Szczytnie

2021-11-05 15:22:50 (ost. akt: 2021-11-05 15:45:25)

Dziękujemy SP2 za nominację – podjęliśmy wyzwanie w słusznej i ważnej sprawie. Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie z całą społecznością uczniowską i pracownikami oraz cudownymi rodzicami dołączyli się w akcję #challengedlaGabrysi. Uczniowie zorganizowali kiermasz ciast w terminie 25-29.10.2021, z którego całkowity dochód przekażą na akcję "Uratuj życie Gabrysi" na fundację

siepomaga.pl

Cel jest prosty: sprawmy, by apel rodziców Gabrysi z prośbą o pomoc dotarł do każdego mieszkańca Szczytna

Ponad dwa lata temu, kiedy mała Gabrysia pojawiła się w brzuszku swojej mamy, okazało się, że jej małe serduszko jest poważnie chore i szanse na jej przeżycie są znikome. Historia Oli i Tomka – rodziców Gabrysi, tak bardzo poruszyła mieszkańców naszego miasta, że zjednoczeni w walce o życie Gabrysi organizowali zbiórki, kiermasze i akcje charytatywne. Wszystko po to, by serce Gabrysi mogło bić. Na szczęście UDAŁO SIĘ! Dzięki zebranym funduszom, serduszko Gabrysi przeszło trzy ryzykowne operacje. Do pełni zdrowia i szczęścia brakuje jeszcze jednej, równie kosztownej operacji. Dlatego my, mieszkańcy miasta Szczytna, musimy WSPÓLNIE po raz kolejny zawalczyć i uratować życie Gabrysi!

W związku z tym społeczność naszej szkoły postanowiła kontynuować i propagować #challengedlaGabrysi www.facebook.com
Dziękujemy za dołączenie do naszej akcji – tu liczy się czas i otwartość Waszych serc!

Do challenge nominujemy Sportową Szkołę Podstawową nr 4 w Szczytnie.

Zasady brzmią następująco:
1) Nominowana osoba/instytucja/placówka/firma ma za zadanie zrobić zdjęcie lub nagrać filmik ze zdjęciem Gabrysi, a następnie nominować kolejną osobę/instytucję/placówkę/firmę i przekazać jej ramkę z fotografią Gabrysi. Czas na wykonanie zadania to 5 dni od momentu odebrania zdjęcia. Czas to nasz wróg, dlatego musimy działać sprawnie i szybko!
Zachęcamy do podjęcia wyzwania.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!
POZDRAWIAMY!!!