Zajęcia edukacyjne

2021-09-16 20:43:02 (ost. akt: 2021-09-16 20:49:31)

14 września zostały przeprowadzone zajęcia promocyjno – edukacyjne na temat „Szczepień przeciw COVID – 19” przez Tomasza Liwartowskiego Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szczytnie z udziałem pracownika Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej PSSE w Szczytnie Anny Kanak dla uczniów klasy VII B.

Podczas zajęć uczniowie poznali odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące szczepienia przeciw COVID – 19, powody dla których warto zaszczepić się jak najszybciej oraz utrwali zasady zachowania się w czasie pandemii w obiektach użyteczności publicznej.
Młodzież z wielkim zainteresowaniem i zaangażowaniem wysłuchała informacji na temat szczepień. Treści zostały przekazano jasno, konkretnie, stosowanie do wieku odbiorcy.