List z okazji rozpoczęcia roku szkolonego

2021-08-30 12:03:03 (ost. akt: 2021-09-16 08:10:34)

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy!

Po wakacyjnych upałach czas znowu wrócić do szkoły. Mam nadzieję, że odpoczęliście i zabraliście ze sobą dobry nastrój, który ułatwi Wam zamianę beztroskich chwil na czas pełen wyzwań i obowiązków. Nowy rok szkolny to nowe nadzieje, oczekiwania, plany. Wierzę, że czas spędzony w szkole wykorzystacie w pełni na zgłębianie nowych wiadomości, rozwijanie swoich umiejętności i kształtowanie charakteru. Pamiętajcie, że wiedza i kompetencje, które zdobędziecie będą owocować w przyszłości. Szkoła to nie tylko nauka, to też wielka przygoda, pozwalająca zrozumieć świat i siebie samych. Mam nadzieję, że ten nowy rok szkolny przyniesie cenne doświadczenia, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Rodzicom życzę jak najwięcej radości ze swoich pociech i odnoszonych przez nich sukcesów. Życzę dużo zrozumienia i owocnej współpracy ze szkołą, którą budujemy od lat.
Nauczycielom i Pracownikom szkoły życzę dużo cierpliwości i wyrozumiałości w pokonywaniu wszelkich trudności, aby praca w szkole dawała radość i była źródłem satysfakcji zarówno zawodowej jak i osobistej.
Wszystkim życzę dużo zdrowia i spokoju w nowym roku szkolnym 2021/2022.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3