Oddaj swój głos na miasteczko ruchu drogowego

2021-07-29 13:38:59 (ost. akt: 2021-08-30 11:20:32)

Szanowni Państwo! Zwracamy się z prośbą o poparcie Projektu Budżetu Obywatelskiego na rok 2022, który zakłada stworzenie „Miasteczka ruchu drogowego z elementami gier ruchowych i edukacyjnych” na części boiska Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie. Celem w/w projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drodze, kształcenie aktywności prozdrowotnej, koordynacji ruchowej, kreatywności i logicznego myślenia. Z miasteczka korzystałyby 4 szkoły podstawowe oraz miejskie przedszkola, gdzie dzieci w warunkach zbliżonych do rzeczywistości uczyłyby się znaków drogowych i zasad poruszania się po drodze.

Projekt przeszedł pozytywnie weryfikację formalną, a w dniach 2 - 29 sierpnia 2021 r. odbywać się będzie głosowanie, w wyniku którego wybrane zostaną do realizacji projekty z największą liczbą ważnych głosów.
Głosować mogą osoby mieszkające na terenie Miasta Szczytno poprzez wypełnienie karty do głosowania na platformie internetowej na stronie obywatel.miastoszczytno.pl lub w formie papierowej i wrzucenie jej do urny:
- w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Szczytno (7:30 – 15:30)
- w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie (ul. Polska 12)
- w hali widowiskowo-sportowej im. H. Wagnera (ul. J. Lanca 1)
lub w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie:
ul. M. Curie-Skłodowskiej 2 (bud. 1), ul. J. Kasprowicza 1 (bud. 2)

Za oddane głosy serdecznie dziękujemy!
Wnioskodawcy
przy Szkole Podstawowej nr 3