Nauczanie hybrydowe klas 4 - 8 od 17 maja

2021-05-11 14:47:30 (ost. akt: 2021-05-11 15:30:24)

Szanowni Rodzice i Opiekunowie, Drodzy Uczniowie klas 4 - 8

Od dnia 17 maja nauczanie w szkole klas 4 - 8 odbywać się będzie w trybie hybrydowym według ustalonego poniżej harmonogramu.

Harmonogram nauczania hybrydowego

1. Prosimy, aby uczniowie przychodzili do szkoły nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć.
2. Uczniowie klas 4 – 8 (budynek 1 i 2) uczą się zgodnie z planem lekcji, w przydzielonych salach lekcyjnych dla każdego oddziału klasowego. Zmieniają salę tylko w przypadku zajęć informatyki, wychowania fizycznego oraz języków (jeśli klasa ma podział na grupy). Preferowaną formą spędzania przerw jest boisko szkolne.
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych uczniowie przebywają na korytarzach szkolnych.
3. W klasach podczas zajęć nie obowiązuje noszenie maseczek dla uczniów, ale jeśli rodzic uzna to za konieczność, to nie będzie przeciwwskazań. Noszenie maseczek jest obowiązkowe podczas przerw na korytarzach i w toaletach w budynku 1 i 2, gdzie uczniowie mają mniej przestrzeni. Rodzice zobowiązani są do zapewnienia dzieciom maseczek.
4. Korzystanie z szatni szkolnych (budynek 1 i 2) zostaje zawieszone do 25 czerwca 2021 r. Okrycia wierzchnie uczniowie zabierają ze sobą do sal lekcyjnych.
5. Nadal obowiązują szczegółowe procedury zapewnienia bezpieczeństwa w Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie w związku z wystąpieniem epidemii znajdują się tutaj.
6. Do odwołania wprowadza się zakaz przebywania na terenie szkoły rodziców i osób trzecich.
7. Dożywianie rozpoczyna się z dniem 31.05.2021 roku

Zapisy na obiady dla klas 4 - 8 w miesiącu czerwcu rozpoczynamy od 17.05 - 28.05.2021 roku
p. D. Żebrowska (budynek 1- świetlica)
p. B. Prusik (budynek 2- świetlica)