Postawy godne naśladowania

2021-04-29 13:01:12 (ost. akt: 2021-04-29 13:11:39)

Uczniowie naszej szkoły – Jakub Kozłowski z klasy VII e, Konrad Dąbkowski z klasy VII c oraz Marcel Żak z klasy VII f, wykazali się ogromną dojrzałością, inicjatywą i zdecydowaniem w działaniu oraz podjęciu słusznej decyzji o wezwaniu patrolu policji do nietrzeźwej kierującej.

Kobieta stwarzała bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa dla siebie, ale przede wszystkim innych uczestników ruchu drogowego. Chłopcy trafnie ocenili sytuację i zdecydowali się podjąć kroki, które doprowadziły do zatrzymania i osadzenia kobiety w policyjnej celi. Ich obywatelska postawa bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie oraz postawienie za wzór godny naśladowania. Jesteśmy dumni i serca nam rosną, kiedy widzimy jak nasz wspólny wysiłek w wychowanie i kształcenie młodych ludzi przynosi tak zauważalne efekty. Gratulujemy Rodzicom rozsądnych, mądrych i wrażliwych dzieci oraz życzymy samych sukcesów w przyszłości.
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3
Grażyna Wrona - Janowska,