menu

Podziękowania za udział w akcji "Szlachetna Paczka”

2021-01-20 20:59:00 (ost. akt: 2021-01-22 11:02:34)

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom: Rodzicom, Nauczycielom, którzy włączyli się do tej akcji i zapewnili choćby jeden produkt z listy potrzeb rodziny.

Dziękuję za Państwa ogromne wsparcie, wrażliwość, empatię i otwarcie na potrzeby drugiego człowieka. Starsze małżeństwo Pani Zofia i mąż Stefan otrzymało: żywność, środki czystości, wyposażenie mieszkania, pralkę, pościel powłoczki i ręczniki, telefon komórkowy, elektryczną golarkę, garnki, patelnia, sztućce i inne.
Z poważaniem Wiesława Kosińska

Słowa wdzięczności ze strony obdarowanych skierowane są do każdej z tych osób.
(od Szlachetna Paczka)


Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Dnia 12.12.2020r w godzinach porannych wraz z wolontariuszką towarzyszącą dotarłyśmy do wybranej przez Państwa rodziny. Pani Zosia wraz z panem Stefanem nie wierzyli w ilość wnoszonych do ich mieszkania kartonów. Zaniemówili i nie wiedzieli, co robić. Nie mogli uwierzyć, że to wszystko jest dla nich. Gdy prosiliśmy o otworzenie zawartości zaczęły im z oczu kapać łzy szczęścia. Nawet nieśmiały pan Stefan, widząc komplet nowych garnków i talerzy rozkleił się kompletnie i płakał ze wzruszenia, jak małe dziecko. Pani Zosia najbardziej ucieszyła się z nowego czajnika i pięknego kompletu kubków. Byli totalnie zaskoczeni i powtarzali, że w życiu jeszcze ich takie szczęście nie spotkało.

Słowo od Rodziny
Pani Zosia i pan Stefan pragną Państwu bardzo podziękować za to, że w tak ciężkim czasie znaleźliście odpowiednio dużo siły, żeby pomoc i zorganizować tak duża paczkę. Chcą również życzyć zdrowych i pogodnych świat Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w 2021 roku. Na koniec zgodnie dodają, że nigdy nie dostali od nikogo takiej pomocy i że będą to ich najpiękniejsze święta w ich życiu dzięki Wam.

Słowo od Wolontariusza
Ze swojej strony pragnę Państwu bardzo podziękować za trud włożony w przygotowanie paczki. Jestem wolontariuszką od 3 lat, ale przez obecną sytuację związaną z COVID-19 wszyscy byliśmy niepewni czy rodziny znajdą darczyńców i czy darczyńcy będą w stanie sprostać wszystkim potrzebom. Państwo jednak wzorowo stanęli na wysokości zadania. Wszystkie paczki były przemyślane, przygotowane z olbrzymią starannością i pięknie zapakowane. Widząc łzy radości i uśmiechy na twarzach członków rodziny ogarnęło mnie tyle pozytywnych emocji, że wystarczy mi jej na cały przyszły rok, aż do kolejnego finału. Mogą być Państwo z siebie dumni, a jedząc wigilijną kolację ze spokojem pomyśleć, że staliście się dla kogoś zupełnie nieznajomego częścią cudu - cudu, który może nawet zmienić ich życie. Ze swojej strony życzę Państwu oczywiście najpiękniejszych i najcudowniejszych nie tylko świąt, ale również całego 2021 roku.
https://m.powiatszczycienski.pl/2021/01/orig/obraz02-37538.jpg
  • Dzwonki
  • Certyfikat Placówki Rozwijającej Talenty
  • Certyfikat Codeweek
  • Certyfikat uznania
  • Certyfikat Akademii Bezpiecznego Puchatka