BIBLIOTEKA SZKOLNA ZACHĘCA

2020-11-24 20:58:31 (ost. akt: 2020-11-24 21:06:48)

Zachęcamy do wzięcia udziału w wirtualnym kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego

www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy będzie do dyspozycji naszej szkoły.
Zasady są proste:
Po realizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone kodem (Y.SZC.SZCZY.S3), do skarbonki naszej szkoły zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie przedstawiciel placówki w porozumieniu z dyrekcją wykorzystuje na dowolne książki z naszej oferty, np. odbierając lektury do biblioteki szkolnej.
Należy podkreślić, że w przypadku wielu naszych książek, poza opisami, można zapoznać się także z obszernymi ich fragmentami (Zobacz fragment książki) oraz filmami na ich temat (Zobacz film o książce).
Zaproszenie do wzięcia udziału w naszej akcji: