Podziękowania za udział w akcji Szkolnego Koła Wolontariatu

2020-01-11 22:07:44 (ost. akt: 2020-01-11 22:15:44)

Akcja charytatywna "I Ty możesz zostać św. Mikołajem niosąc pomoc potrzebującym"...

Dzięki wielkiej mobilizacji Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie Społeczność Uczniowska zorganizowała w ramach projektu Święta w Szkole "Świąteczny kiermasz ciast - SOS dla Wiktorii uczennicy klasy 6D " Dzięki wielkiemu wsparciu cudownych Rodziców, którzy zaangażowali się całym sercem w pieczenie ciast, które my sprzedawaliśmy, by móc uzyskaną kwotę ze zbiórki przekazać na najpotrzebniejsze rzeczy Mamie Wiktorii, która w pożarze straciła dach nad głową. Kochająca się rodzina straciła to co bezcenne - poczucie bezpieczeństwa i możliwość bycie razem oraz dorobek życia - święta mają magiczną moc, jednocząc się w takich akcjach jesteśmy silniejsi i możemy sprawić, że to co niemożliwe jest do zrealizowania - cieszymy się, że dzięki Państwa ofiarności i zaangażowaniu Rodzina mogła spędzić godnie Święta zapominając choć na chwilkę o smutku tragedii, która ich spotkała.
Dziękujemy Tym Wszystkim Ludziom dobrej woli, którym los innych nie jest obojętny a pomaganie uważają za szlachetne i niezwykle potrzebne w dzisiejszych czasach.
Samorząd Uczniowski wraz z Rodziną składają serdeczne podziękowania.