2019-11-20 13:23:02 (ost. akt: 2019-11-20 13:25:30)

W dniu 08.11.2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Szczytnie odbyła się uroczystość szkolna z okazji 101 rocznicy uzyskania przez Polskę niepodległości.

Apel przygotowali uczniowie klasy III a i III b wraz z wychowawczyniami Elżbietą Zawrotną i Lidią Bryk.Część artystyczna zaprezentowana była w dwóch częściach. Część pierwsza zawierała rys historyczny dążeń Polaków do odzyskania niepodległości, którą przedstawili uczniowie klasy III b. Natomiast uczniowie klasy III a wykonali pieśni patriotyczne. W części drugiej uroczystości, uczennice z klasy III b wykonały wzruszający taniec z flagą Polski. Treści zaprezentowane na apelu przez uczniów, spotkały się z emocjonalnym odbiorem przez zgromadzonych uczestników uroczystości.