NASI ÓSMOKLASIŚCI TO JUŻ ABSOLWENCI SP NR 3 W SZCZYTNIE

2019-07-06 17:34:59 (ost. akt: 2020-04-06 08:20:35)

„Czas opuścić szkolne mury i pożegnać się z młodszymi kolegami, koleżankami i nauczycielami”…tak zapewne pomyślał każdy z uczniów klas ósmych podczas uroczystego spotkania z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Wręczono złote i srebrne tarcze uczniom, którzy wyróżnili się swoimi wynikami w nauce i zachowaniu. Nagrody, dyplomy otrzymali również laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych oraz wyróżniający się sportowcy i uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim.
Podczas spotkania uroczyste słowa do ósmoklasistów skierowali: dyrekcja szkoły, ksiądz proboszcz, przedstawiciel rodziców i reprezentant klas siódmych. Młodsi koledzy i koleżanki przygotowali również montaż muzyczno - poetycki z aktorskimi fragmentami lektur i znanymi piosenkami, który uprzyjemnił ostatnie chwile spędzone w starej szkole. Wszystkim uczestnikom spotkania towarzyszyły w tym dniu chwile radości, wspomnień, wzruszenia i zadumy.
Naszym absolwentom życzymy udanych, słonecznych wakacji oraz dalszej edukacji w wymarzonej szkole!!!
Dziękujemy nauczycielom i uczniom, którzy przygotowali tę uroczystość :
- p. Małgorzacie Czaplickiej- za przygotowanie grupy teatralnej
- p. Dorocie Chylińskiej –Konefal – za przygotowanie przebiegu spotkania
- p. Sylwii Barnowskiej- za część muzyczną
- p. Renacie Domżale i Dagmarze Żebrowskiej- za oprawę plastyczną
- p. Pawłowi Cegielskiemu- za przygotowanie grupy sztandarowej
- p. Cezaremu Miszczukowi i Jaśkowi Wlazło – za obsługę sprzętu muzycznego
- grupie teatralnej i prowadzącym z klas VII.