2018-10-21 20:07:39 (ost. akt: 2020-04-06 09:14:16)

W tym roku 14 października wypadł w niedzielę, więc już 12, by tradycji stało się zadość, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Przygotowały ją klasy: I d, VI a, VII d oraz VIII c wraz z nauczycielkami: Agnieszką Czerniawską, Anną Milewską, Sylwią Barnowską i Katarzyną Zygmuntowicz. Dekoracjami, jak co roku, zajęła się Renata Domżała, a nad sprzętem czuwali Cezary Miszczuk oraz uczeń Jan Wlazło.
Starsi uczniowie przedstawili scenki z życia szkoły, przybliżyli Kodeks Nauczyciela z 1872 roku i odśpiewali kilka specjalnie przygotowanych piosenek. Pierwszaki recytowały wiersze i w mistrzowski sposób zaprezentowały taniec emerytek. Na zakończenie, po złożonych nauczycielom życzeniach głos zabrała p. dyrektor Grażyna Wrona - Janowska oraz przedstawicielka rodziców - p. Agnieszka Augustynowicz.