Kontynuacja projektu "Poczytajmy w świetlicy"

2017-02-26 14:51:55 (ost. akt: 2017-02-26 15:08:13)

W ramach projektu czytelniczego POCZYTAJMY dzieci ze świetlicy wykonały książeczki własnego autorstwa. Na dzień dzisiejszy powstało 13 tytułów: „Co wolisz?”, „Zyzulek: 1. Powstanie Pogromcy”, „Zyzulek: 2. Wielka ucieczka”, „Zyzulek: 3. Powrót zła”, „Zyzulek; 4. Czas Urana”, „Przygody Pikachu I”, „Przygody Pikachu II”, „Przygody Pikatchu – święta III”, ”Przygody Pikatchu – w poszukiwaniu ojca IV”, „Przygody Nowego Youtubera 1”, „Przygody Nowego Youtubera 2”, „Biała Wdowa. Czas na zło 1”, „Biała Wdowa. Wielka zmiana 2”, „Czarny Pogromca + Juli”, „Podróż lamy Pablo”, „Zaginiony wymiar 1. Era dinozaurów”, „Przygody Stworka Apostołka 1. Boże Narodzenie”,„Slime Rencher”, „Moviestarboonie”, „Ksiażka bez fabuły”, „Kroniki Minecraft. Smok kresu 1”, „Kroniki Minecraft. Powrót zła 2”.
Książki tworzone są w zespołach, o których składzie decydują dzieci:
Jakub Szklarek kl. IVb, Julia Chudzik kl. IVb, Maja Konarzewska kl. IIId, Barbara Krajewska kl. IVb, Mikołaj Siekierski kl. IIIa, Tymoteusz Stachula kl. IIIf, Nastia Chwesiuk KL. IIIf.