Wyniki konkursu " Najładniejsza zakładka do książki"

2017-02-07 20:33:18 (ost. akt: 2017-02-14 19:56:58)

Z przyjemnością informujemy, iż konkurs „Najładniejsza zakładka do książki" został rozstrzygnięty. Wpłynęło 59 zakładek do książek, komisja wyłoniła zwycięzców. Autorzy wykazali się dużą pomysłowością i oryginalnością w wykonaniu prac. Laureaci otrzymają dyplomy. Wystawa prac "Najładniejsza zakładka do książki" w dniach 6.02-10.02.2017r. do obejrzenia w Szkole Podstawowej nr 3 przy stołówce szkolnej. W dniach 18.02-03.03.2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczytnie w Filii Nr 2 ul. Solidarności 6.
Laureaci konkursu:
I miejsce ( zakładki na zielonym tle) :
FILIP DRÓZD KL.III C, EMILIA BORYS KL.III C, EMILIA REKOSZ KL. III C, DOMINIKA OWSIANKA KL. II B, NATALIA KOBUS KL. II B, MAŁGORZATA SOCHOŃ KL. II B, MAJA MILEWSKA KL. II C, AMELIA GRABOWSKA KL. II F, AMELIA GROSZEWSKA KL. III D
II miejsce ( zakładki na niebieskim tle) :
ZUZANNA ORZOŁ KL. II A, MAJA ŻEBROWSKA KL. III C, ZUZANNA KĘPA KL. III C, KONRAD DĄBKOWSKI KL. III C, EMILA ROŻEK KL. III C, MARCEL BIAŁCZAK KL. III C ,ALEKSANDER KOŁAKOWSKI KL. III C, MAREK CHARKIEWICZ KL. I A, ANNA ZELENAJ KL. I A, SZYMON PIOTR ZĘGOTA KL. II B, GABRIELA GIDZIŃSKA KL. III E, MARIA KAKOWSKA KL. II C, KLAUDIA ALICKA KL. II C, ANDRZEJ KULAK KL. II D, JULIA ŻEBROWSKA KL. III C, MARCEL HABEGGER KL. II E, DAWID JAKUBCEWICZ KL. III A
III miejsce( zakładki na żółtym tle):
EWELINA PŁACZEK KL.II A, DARIA POHULAJEWSKA KL. II A, NATASZA KOPER KL.II A, KARINA SADOWSKA KL. III C , ZUZANNA PARZYCH KL. II A, ALEKSANDER FLANC KL. II A, PATRYK WYSOCKI KL. III C, OLIWIER ŻEBROWSKI KL. III C, OLAF KWIECIEŃ KL. III C, ALEKSANDRA ADAMSKA KL. III C, LAURA BOJARZYN KL. III C, MARCEL KRAJEWSKI KL. III C, HUBERT JANCZEWSKI KL. III C, WIKTOR MROZEWSKI KL. III C, NATALIA KUPIŃSKA KL. III C, BARNADETTA WOŹNIAK KL. III E, SEBASTIAN WESOŁOWSKI KL. II C, MAJA KOŁAKOWSKA KL. II C , KACPER SUCHODOLSKI KL. II C, ANNA SADOWSKA KL. II C, FILIP TOMCZAK KL. II C, MAJA MILEWSKA KL. II C, ZUZANNA ZWALIŃSKA KL. II C, WERONIKA JAGACZEWSKA KL. III F, JAKUB BERENDT KL. KL. III C, MAJA DORYN KL. III A, NIKOLA CHMIELEWSKA KL. II D, OLIWIA WIĘCEK KL. II C, LENA WOJDOWICZ KL. II D, WIKTORIA ŁOŃSKA KL. II D. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZNIOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.